Anasayfa > Harun Yahya Videos > Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir… – VIDEO

Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir… – VIDEO

Ağustos 6, 2014 Yorum bırakın Go to comments

Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı)

Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı)

21 Mart 2014 http://.tr Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değil, soyu tükenmiş bir kuş türüdür (evrim teorisi açmazı) http://www….

Video kelimeleri / Video Tags:

Turkish:
Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) video belgesel veya filmini arkadaşlarınıza gönderebilir veya Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) videosu ile ilgili aşağıdaki kısma yorumunuzu bırakabilirsiniz… Dilerseniz, Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) videosu ile ilgili yüklendiği adreste de yorumlar bırakabilirsiniz. Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) videosunu kendi forum, blog veya kişisel web sitenizde de paylaşmak için aşağıda verilen kodu kullanabilirsiniz.

English:
You can share Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) documentary video or film with your all friends or you can leave comments about Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) video… If you wish, you can leave comment for Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) Video in downloaded web site (youtube). You can share Gülşah Güçyetmez: Archaeopteryx bir ara geçiş formu değildir (evrim teorisi açmazı) video in your forum, your blog or other web sites and you can use following code.

Video Kodu / Video Code:

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/UK3cy96q4Bw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe><br /><a href="https://harunyahyavideo.wordpress.com/" title="Harun Yahya Videos"><strong>Harun Yahya Videos</strong></a>

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: