Başlangıç > Harun Yahya Videos > Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız?… – VIDEO

Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız?… – VIDEO

Ağustos 6, 2014 Yorum bırakın Go to comments

Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap

Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap

3 Nisan 2014 https://twitter.com/adnan_oktar Adnan Oktar: Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap….

Video kelimeleri / Video Tags:

Turkish:
Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap video belgesel veya filmini arkadaşlarınıza gönderebilir veya Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap videosu ile ilgili aşağıdaki kısma yorumunuzu bırakabilirsiniz… Dilerseniz, Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap videosu ile ilgili yüklendiği adreste de yorumlar bırakabilirsiniz. Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap videosunu kendi forum, blog veya kişisel web sitenizde de paylaşmak için aşağıda verilen kodu kullanabilirsiniz.

English:
You can share Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap documentary video or film with your all friends or you can leave comments about Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap video… If you wish, you can leave comment for Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap Video in downloaded web site (youtube). You can share Başbakan Erdoğan ile Fethullah Güleni neden barıştırmalıyız? Kuran ayetleriyle cevap video in your forum, your blog or other web sites and you can use following code.

Video Kodu / Video Code:

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/bLvMmZyMoK8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe><br /><a href="https://harunyahyavideo.wordpress.com/" title="Harun Yahya Videos"><strong>Harun Yahya Videos</strong></a>

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: