Başlangıç > Harun Yahya Videos > Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Ar… – VIDEO

Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Ar… – VIDEO

Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı

Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı

Sayın Adnan Oktar, Ramazan ayında tırmanan ve şimdiye kadar en az 600 kişinin ölmesine sebep olan İsrail saldırılarının perde arkasını açıklıyor.

Video kelimeleri / Video Tags:

Turkish:
Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı video belgesel veya filmini arkadaşlarınıza gönderebilir veya Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı videosu ile ilgili aşağıdaki kısma yorumunuzu bırakabilirsiniz… Dilerseniz, Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı videosu ile ilgili yüklendiği adreste de yorumlar bırakabilirsiniz. Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı videosunu kendi forum, blog veya kişisel web sitenizde de paylaşmak için aşağıda verilen kodu kullanabilirsiniz.

English:
You can share Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı documentary video or film with your all friends or you can leave comments about Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı video… If you wish, you can leave comment for Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı Video in downloaded web site (youtube). You can share Sn. Adnan Oktar, Filistin ve İsrail arasındaki Çatışmanın Arkaplanını Açıkladı video in your forum, your blog or other web sites and you can use following code.

Video Kodu / Video Code:

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/NIMG3oXowRI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe><br /><a href="https://harunyahyavideo.wordpress.com/" title="Harun Yahya Videos"><strong>Harun Yahya Videos</strong></a>

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: