Başlangıç > Harun Yahya Videos > Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğini… – VIDEO

Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğini… – VIDEO

Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir.

Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir.

Video kelimeleri / Video Tags:

Turkish:
Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. video belgesel veya filmini arkadaşlarınıza gönderebilir veya Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. videosu ile ilgili aşağıdaki kısma yorumunuzu bırakabilirsiniz… Dilerseniz, Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. videosu ile ilgili yüklendiği adreste de yorumlar bırakabilirsiniz. Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. videosunu kendi forum, blog veya kişisel web sitenizde de paylaşmak için aşağıda verilen kodu kullanabilirsiniz.

English:
You can share Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. documentary video or film with your all friends or you can leave comments about Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. video… If you wish, you can leave comment for Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. Video in downloaded web site (youtube). You can share Putin ile PKK konusunda konuşulması gerekiyor. Rus desteğinin PKK üzerinden kalkması gerekir. video in your forum, your blog or other web sites and you can use following code.

Video Kodu / Video Code:

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/-nFqrIrlKXU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe><br /><a href="https://harunyahyavideo.wordpress.com/" title="Harun Yahya Videos"><strong>Harun Yahya Videos</strong></a>

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: