Anasayfa > Harun Yahya Videos > Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile … – VIDEO

Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile … – VIDEO

Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012)

Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012)

Video kelimeleri / Video Tags:

Turkish:
Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) video belgesel veya filmini arkadaşlarınıza gönderebilir veya Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) videosu ile ilgili aşağıdaki kısma yorumunuzu bırakabilirsiniz… Dilerseniz, Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) videosu ile ilgili yüklendiği adreste de yorumlar bırakabilirsiniz. Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) videosunu kendi forum, blog veya kişisel web sitenizde de paylaşmak için aşağıda verilen kodu kullanabilirsiniz.

English:
You can share Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) documentary video or film with your all friends or you can leave comments about Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) video… If you wish, you can leave comment for Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) Video in downloaded web site (youtube). You can share Sayın Adnan Oktarın Şeyh Ahmet Yasin Bursevi Hazretleri ile sohbeti (24 Temmuz 2012) video in your forum, your blog or other web sites and you can use following code.

Video Kodu / Video Code:

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/j8yRBeyl5lo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe><br /><a href="https://harunyahyavideo.wordpress.com/" title="Harun Yahya Videos"><strong>Harun Yahya Videos</strong></a>

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: